Aspiratsioonisüsteemid

Aspiratsiooniseadmete tootja Schuko on välja töötanud Schuko Validus aspiratsioonisüsteemi, mis on tõeline meistriteos aspiratsiooni- ja filtritehnoloogia valdkonnas. Schuko Validus eristub oma mitmekülgsete omadustega, mis tagavad süsteemi tõhususe ja töökindluse. Süsteemi filtrit on võimalik puhastada ka töö ajal tagades seadme pideva ja efektiivse toimimise. Filtri suurem pind ja väga kvaliteetne materjal pikendavad filtri eluiga ja vähendavad hoolduskulusid. Töökindel äratõmme koos plahvatuskaitseklappide ja leegisuunamisplaatidega tagab süsteemi ohutuse ja usaldusväärsuse. Lisaks on Schuko Validus saadaval nii alarõhu- kui ka ülerõhusüsteemina, pakkudes paindlikkust erinevate tööstuslike vajaduste rahuldamiseks. Alarõhusüsteemina võimaldab see kuni 30% energiasäästu tänu puhtaõhuventilaatoritele. Schuko Validus aspiratsioonisüsteemil on väiksem sädemeoht ja seeläbi ka väiksem põlengute ja plahvatuste riski. Süsteem on ATEX sertifitseeritud, tagades vastavuse kõrgeimatele ohutusstandarditele. Schuko Validus on ideaalne valik ettevõtetele, kes otsivad usaldusväärset, tõhusat ja ohutut lahendust oma tööstuslikele aspiratsioonivajadustele. Vaadake ka teisi Schuko VACOMAT aspiratsiooniseadmeid.

Aspiratsioonisüsteemid ja kvaliteet – kompetentsus ja ohutus.

Juba rohkem kui 45 aastat on 160 töötajaga Schuko, mille omanikud on ka tegevjuhid, tootnud oma seitsmes tehases aspiratsiooni- ja filtrisüsteeme puidu, paberi ja plasti töötlejate jaoks. Klientide ring on lai – alates väiketöökodadest kuni keskmise suurusega ettevõtete ja suurte korporatsioonideni.

Saksamaa masina- ja seadmetootjate ühenduse VDMA (Verband Deutscher Maschinen- und Anlagenbau) liikmena peab Schuko väga oluliseks süsteemi ohutust, järgides tehnika tänapäevast taset ja asjakohaseid eeskirju.

Aspiratsioonisüsteemide kontrollitud ohutus – sisetingimustes kasutamiseks.

Kinnitame, et järgime kindlustusseadust ning täidame tööandja vastutus- kindlustuse liidu töötervishoiu- ja tööohutusnõudeid.

Puhas õhk ja alla 0,1 mg/m3 tolmujääke õhus – toodetel on vastavus- märk H3 ja GS-tähis (kontrollitud ohutus).

Aspiratsioonisüsteemid puidutööstusele: Nõustamine, planeerimine, tootmine, tarnimine, paigaldamine, kasutusele- võtmine, hooldus, kasutajate väljaõpe ja kogu riiki kattev klienditugi tagavad teile kiire ja kvaliteetse teenuse.

Aspiratsioonisüsteemid kõik ühelt partnerilt. Selline on teenus, mida oma klientidele pakume.

 

Päring toote või teenuse kohta