Teenused

Provent OÜ on Eesti aspiratsioonisüsteemide maastikul tegutsenud juba üle 16 aasta. Meie professionaalne tiim on aastatepikkuste kogemustega ning koolitatud nii Euroopas kui ka kaugemal. Tänu sellele on meil pädevus nõustada ka kõige keerulisemate vajadustega kliente, seal hulgas ettevõtteid, kes käitlevad plahvatusohtlikku tolmu. Selle tõestuseks on meil omandatud plahvatusohutute lahenduste APEX sertifikaat, mis tõendab, et meil on kogemused ja pädevus, et luua turvalisi ja ohutuid tööstuskeskkondi. Plahvatusoht võib tekkida seal, kus töötatakse tuleohtlike kemikaalide või tolmuga. Tuleohtlikud ained võivad olla tootmisel kasutatavad lähtematerjalid, vahesaadused, lõpptooted või igapäevase tööprotsessi jäätmed. Kaitske oma töötajaid, seadmeid ja toodanguid professionaalsete aspiratsioonilahendustega!

Meie eesmärk on olla oma klientidele püsivaks partneriks pakkudes lisaks kvaliteetsetele aspiratsioonilahendustele ka vajalikke teenuseid, et loodav lahendus vastaks tingimustele ning toimiks aastaid probleemideta.

Helista või kirjuta meile!

+372 51990063

 info@provent.ee

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.