PROJEKTEERIMINE

Aspiratsioonisüsteemi tellimisele eelneb detailirohke eeltöö, et veenduda valitud lahenduse sobivuses pikas perspektiivis. Sel eesmärgil oleme oma klientidele strateegiliseks partneriks, aidates määrata vajadused ning neile vastavad lahendused. Meie töö kliendiga algab palju varem, kui süsteemi paigaldusega. Nõustame oma kliente valikutes ning aitame ka projekteerida tingimustele vastava lahenduse.

Lähtuvalt kliendi vajadustest projekteerime terviksüsteemi või teostame konkreetseid töölõike. Pakume filtrisüsteemide terviklahendusi, aga ka torustiku dimensioneerimist. Tööstusettevõtetel aitame luua efektiivsed keevitusel ja metalli lõikamisel tekkinud gaasi ja suitsu äratõmbesüsteemid.

Teostatud mõõdistuste põhjal saame soovitada sobiva töörõhu ja õhuhulgaga ventilaatoreid, et valitav lahendus oleks kestlik ning täidaks kõiki vajadusi.

Aitame lahendada ka töökeskkonna koristusvajadused, kui vajadus on piisav tööstuslike tolmuimejate jaoks. Tootmisüksused on erinevad ning sellest tulenevalt on ka nende vajadused väga erinevad. Meie pädev meeskond pakub lahendusi sõltumata ettevõtte suurusest või tegevusest.

Foto: Pexels – Lex Photography

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.