Aspiratsiooniseade Schuko Validus 1-20 moodulit

Schuko on välja töötanud modulaarse aspiratsiooniseadme süsteemi, millel on tohutu variatsioonipotentsiaal. Heitõhu puhastamist saab optimeerida vastavalt teie individuaalsetele soovidele. Selle seadme kõige silmapaistvamad omadused hõlmavad kvaliteetset materjali, nagu galvaanitud terasplaat, mis tagab suurepärase kaitse korrosiooni eest ja pikendab seadme kasutusiga. Lisaks on seade varustatud heli- ja soojusisolatsiooniga, mis tagab energiasäästu ja vaikse töö, ning sellel on suurem filtripind, mis tagab süsteemi tõrgeteta töö ja pikendab filterelemendi kasutuskestust. Schuko Validus on varustatud ka uuenduslike funktsioonidega, nagu suruõhuga puhastamise süsteem, mis tagab pideva töö ja lihtsustab hooldust, ning mehaaniline suruõhuga raputussüsteem, mis tagab filterelementide põhipuhastuse. Süsteemi ohutust suurendavad plahvatuskaitseklapid ja täiendavad asendilülitid. Seade on kiiresti kokkupandav tänu filtrite moodulsüsteemile ja eraldi eelmonteeritud filterelementidele, võimaldades süsteemi kliendi vajaduste järgi kohandada ja laiendada. Tänu standardmõõtmetele ja sümmeetrilisele konstruktsioonile on selle transport kulutõhus. Kõik vajalikud seadmed ja lisatarvikud tervikliku aspiratsioonisüsteemi projekteerimiseks leiate meilt. Provendi professionaalne meeskond aitab teil vajadustele vastava süsteemi koostada ning toetab konsultatsioonist järelhoolduseni.

Juba rohkem kui 50 aastat on Schuko, mille omanikud on ka tegevjuhid, tootnud oma seitsmes tehases aspiratsiooni- ja filtrisüsteeme puidu, paberi ja plasti töötlejate jaoks. Klientide ring on lai – alates väiketöökodadest kuni keskmise suurusega ettevõtete ja suurte korporatsioonideni.

Aspiratsioonisüsteemid puidutööstusele: nõustamine, planeerimine, tootmine, tarnimine, paigaldamine, kasutuselevõtmine, hooldus, kasutajate väljaõpe ja kogu riiki kattev klienditugi tagavad teile kiire ja kvaliteetse teenuse.

Aspiratsioonisüsteemid kõik ühelt partnerilt. Selline on ka Provent OÜ teenus, mida oma klientidele pakume.

Päring toote või teenuse kohta