Aspiratsiooniseade Schuko Validus 1-20 moodulit

Schuko on välja töötanud moodulsüsteemi, millel on tohutu variatsioonipotentsiaal. Heitõhu puhastamist saab optimeerida vastavalt teie individuaalsetele soovidele. Meie toodete jaoks on juba kümneid aastaid tuntud filtrisüsteemide sarja elemendid ja mõned äsja väljatöötatud mudelid kombineeritud nii, et saada ülitõhus filtreerimissüsteem ehk aspiratsioonisüsteem. See aspiratsioonisüsteem paistab eriti silma selle poolest, et filtrit saab tarnida nii üksikelemendina kui ka täiendava süsteemina, mida saab igal ajal pikendada (vt vastavat visandit). Selline modulaarne süsteem pakub tohutut variatsioonipotentsiaali ja ohutust teie ettevõtte tuleviku jaoks.

Juba rohkem kui 50 aastat on Schuko, mille omanikud on ka tegevjuhid, tootnud oma seitsmes tehases aspiratsiooni- ja filtrisüsteeme puidu, paberi ja plasti töötlejate jaoks. Klientide ring on lai – alates väiketöökodadest kuni keskmise suurusega ettevõtete ja suurte korporatsioonideni.

Aspiratsioonisüsteemid Puidutööstusele: Nõustamine, planeerimine, tootmine, tarnimine, paigaldamine, kasutusele- võtmine, hooldus, kasutajate väljaõpe ja kogu riiki kattev klienditugi tagavad teile kiire ja kvaliteetse teenuse.

Aspiratsioonisüsteemid kõik ühelt partnerilt. Selline on ka Provent OÜ teenus, mida oma klientidele pakume.

Päring toote või teenuse kohta