HOOLDUS JA PAIGALDUS

Kui soetate meilt vajalikud aspiratsiooniseadmed, siis võite kindel olla, et meie professionaalne meeskond kannab hoolt, et see saaks ka nõuetekohaselt paigaldatud. Lisaks aspiratsiooniseadmetele paigaldame ka filtrisüsteeme ning aspiratsioonitorustikku.

Kindlasti ei lõpe hooldusteenus paigaldusega ning süsteemi korrektne ja nõuetekohane hooldus pikendab selle efektiivsust ja tagab korrektse toimimise. Aitame hooldada teie filtrisüsteemi ning puhastame ka kogu teie aspiratsioonisüsteemi, et need vastaksid ATEX nõuetele – aspiratsioonitorustiku, ventilaatorid, elektrikilbid ning muud tolmuga kaetud komponendid.

Kohusetundliku partnerina hoolitseme oma klientide eest igal sammul ning anname endast parima, et teie süsteeme proaktiivselt hooldada. Meiega võite kindel olla, et süsteemid toimivad korrektselt pikki aastaid.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.