Meist

Meil on rohkem kui 16-aastane kogemus aspiratsioonisüsteemide projekteerimisel, paigaldamisel ja hooldamisel. Oleme ennast koolitanud Rootsis, Taanis, Inglismaal, Austraalias ja Uus Meremaal. Omandatud plahvatusohutute lahenduste ATEX sertifikaat. Oleme võimelised tuvastama plahvatusohtlikke tolmu tekkekohti ehk tsoone ja pakkuma välja lahendusi nende elimineerimiseks.

Aspiratsiooniseadmete projekteerimine

Tolmu ja heitgaaside filtreerimise projekteerimisel on kõige tähtsam osa lähteandmete välja selgitamine ja nende järgi sobiva individuaalse lahenduse leidmine.

Tänu pikaajalisele tegutsemisele selles valdkonnas oleme kokku puutunud väga erinevate tööstusharudega, kus on puidu-, metalli-, ehitusmaterjalide- ja toiduainetetööstuste aspiratsiooniseadmed. Meie tooted on kvaliteetsed aspiratsiooni filtrisüsteemid, tsentraalsed koristussüsteemid, aspiratsioonitorustik ning kinnitustarvikud, mis tagavad õigesti projekteeritud lahenduste töökindluse.

Meie peamised partnerid aspiratsiooniseadmetega

Oleme ametlikud esindajad Eestis:

Saksamaa juhtiv aspiratsiooniseadmete tootja

Saksamaa juhtiv tööstuslike tolmuimejate tootja

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.