Käisfiltrid puidutööstusele

Meie tootevalikust leiab käisfiltreid ehk kottfiltreid, mis on sobivad igat tüüpi tolmueemaldussüsteemidele. Need filtrid valmistatakse vastavalt kliendi individuaalsetele mõõtudele, kasutades laia valikut mittekootud ja kootud filtrimaterjale. Materjalide valik põhineb tolmu omadustel ja konkreetse töökeskkonna nõuetel, tagades seeläbi optimaalse filtreerimistõhususe. Meie käisfiltrite tootevalikus on esindatud taskufiltrid, kottfiltrid, varrukafiltrid ja nõelviltkotid, pakkudes laia valikut lahendusi erinevatele aspiratsioonivajadustele. Kõik meie filtrid sertifitseeritud Saksa BIA standardite järgi, mis kinnitab nende kõrget kvaliteeti ja usaldusväärsust. Meie tootevalikust leiate sobivad varufiltrid enamlevinud aspiratsioonifiltritele, pakkudes nii kvaliteeti kui ka paindlikkust teie tolmueemaldussüsteemi vajadustele vastamiseks. Teostame ka tasuta filtrisüsteemi kottide takistuse mõõdistusi ja kohapeal saavad meie tehnikud võtta täpsemad kottfiltrite mõõdud.

Meie käisfiltrite tootevalikusse kuuluvad lisaks taskufiltrid, kottfiltri, varrukafiltrid ja nõelviltkotid .
Meie ettevõte kasutab eranditult kõrgeima kvaliteediga materjale ja kõigega kaasnevad Saksa BIA sertifikaadid.
Tootmiseks kasutame polüestrit , Nomexi, Raytoni, P84, polüpropeeni, akrüüli, aramiidkiude, aga ka laia valikut viimistlusmaterjale, nagu: teflonkattega,  õli hülgav, põlemiskindel, antistaatiline, drolüüsivastane jne.
Tootmis- ja pakkimistsükkel koosneb arvjuhtimisega automaatsete masinate kasutamisest.
Kasutatakse kõige kaasaegsemaid tootmis- ja juhtimistehnoloogiaid nagu: automaatne lõiketera lõikamine CAD/CAM tehnoloogiaga, automaatsed toruliinid vildi ja kangaste lõikamiseks ja torustamiseks kuumkeevitusega, liin, mis suudab tagada millimeetrilise täpsuse ja väga kõrge töökindluse.

Üldjuhul kasutatakse kottfiltreid järgmistes tööstusharudes: puidutöötlemine, tsement, keemia, väetis, klaas, tekstiil, toiduainete ja sööda töötlemine, teravilja, jahu, asfaltbetoon, puistetoodete pakendamine.

 

Päring toote või teenuse kohta