Padrunfiltrid

Nordic Air Filtrationi Pulse Jet 3 & 4 Lug padrunfiltrid, sobivad nii puhtale kui ka mustale poolele paigalduseks, on ideaalsed peentolmu eraldamiseks erinevates tööstusharudes. Need mitmekülgsed filtrid, mida saab kohandada 25 erineva kvaliteetse filtrimaterjaliga, on eriti efektiivsed kompaktsetes filtriseparaatorites ja sobivad kasutamiseks ka agressiivse, toksilise ning plahvatusohtliku tolmu puhul. Kui teil on küsimusi Pulse Jet kassettide või muude Nordic Air Filtrationi filtrite kohta, võtke meiega ühendust. Teostame ka tasuta filtrisüsteemi kottide takistuse mõõdistusi ja kohapeal saavad meie tehnikud võtta täpsemad kottfiltrite mõõdud.

Padrunfiltrid Pulse Jet 3 & 4 Lug saab paigaldada nii puhtale kui ka mustale poolele. Tihendi saab paigaldada otse kohapeal kas ülemise korgi üla- või alaosale.

Padrunfiltrid on mõeldud tolmueralduse filtrisüsteemidele ja peamiselt peentolmule. Sobivad eriti hästi kompaktsete filtriseparaatorite jaoks.

Nordic Air Filtrationi Pulse Jet 3 & 4 Lug padruneid saab varustada ühega Nordic Air Filtrationi 25 erinevast kvaliteetsest filtrimaterjalist , mis võimaldab kasutada erinevates tööstusharudes ja erinevat tüüpi tolmu, sealhulgas agressiivse, toksilise ja plahvatusohtliku tolmu jaoks.

See sobib tsemendi-, metalli-/alumiiniumi-, toidu- ja joogi-, puidu-, keemia-, pulbervärvimis-, plasma-/laserlõikamis-, liivapritsi-, tekstiili-, keevitus- ja valutööstuse tolmu ja suitsugaaside õhufiltreerimiseks.

Päring toote või teenuse kohta