Tolmuimur R25 2000 m³/h

Hind:
1.546,00
Ühik:
tk
Tolmuimur EKO R25 on välja töötatud peentolmu efektiivseks äratõmbamiseks, pakkudes mitmeid olulisi omadusi, mis teevad sellest suurepärase valiku erinevateks filtreerimisvajadusteks. Selle tsingitud terasest korpus tagab tolmuimuri vastupidavuse ja pikaajalise kasutuse. Lisaks on tolmuimur varustatud alumiiniumist isepuhastuvate tiivikutega ventilaatoritega, mis vähendavad tõenäosust, et terasdetailid satuvad süsteemi, tagades seadme ohutuse ja tõhususe. Seadme kvaliteetsed ülekuumenemiskaitsega mootorikäivitid tagavad usaldusväärse töö ja pikendavad selle eluiga. Tolmuimuri kauakestvad tolmukogumiskotid on varustatud hõlpsasti kinnitatavate rihmadega, mis teeb tolmu eemaldamise ja koti vahetamise lihtsaks. Samuti on tolmuimuril spetsiaalse pinnatöötlusega polüesterkangast varrukatüüpi filtrid, mis nõuavad minimaalset puhastustööd tänu oma väga siledale pinnale. Tolmuimur EKO R25 on suurepärane valik neile, kes otsivad tõhusat ja usaldusväärset seadet peentolmu eemaldamiseks, pakkudes suurt filtreerimispinda, mis tagab hea imemisvõimsuse ja kõrge liikumiskiiruse torustikus. Lisaks aitab puhastatud soe õhk, mis jääb filtreerimisejärgselt hoone sisse, vähendada küttekulusid. Provendi valikust leiate ka võimsamaid tööstuslikke tolmuimureid, tööstuslikke tolmuimejaid ning muid aspiratsiooniseadmeid.
Kokku: 1.546,00 +KM

Tolmuimur:

  • Tsingitud terasest korpus
  • Alumiiniumist isepuhastuvate tiivikutega ventilaatorid, mis vähendavad tõenäosust kui terasdetail satub süsteemi
  • Kvaliteetsed ülekuumenemiskaitsega mootorikäivitid
  • Kauakestvad tolmukogumiskotid, millel on hõlpsasti kinnitatavad rihmad
  • Spetsiaalse pinnatöötlusega polüesterkangast varrukatüüpi filtrid. Kanga pind on väga sile, see nõuab kõige vähem puhastustööd
  • Aspiratsiooniseadmetega ei kaasne filtri automaatset puhastamist. Selleks pakume oma VIBRO lisamise võimalustfiltreerimisseadmeid.
  • Laastuimurid ei ole mõeldud plahvatusohtliku tolmu jaoks: tärklis, jahu, lihvimistolm jne.