Professionaalne tolmuimur R50 4000 m³/h

Hind:
2.331,00
Ühik:
tk
Professionaalne tolmuimur EKO R50, mille võimsus on 4000 m³/h, on tööstuslik aspiratsiooniseade, mis on loodud spetsiaalselt peentolmu efektiivseks äratõmbamiseks. Selle disain ja funktsioonid on suunatud nii tõhususele kui ka energiasäästlikkusele. Tolmuimuri kasutamine aitab vähendada küttekulusid, kuna filtreerimise ajal jääb puhastatud soe õhk hoone sisse. Seadme suur filtreerimisala, mis on varustatud varrukatüüpi filtritega, tagab süsteemi hea imemisvõimsuse ja kõrge liikumiskiiruse torustikus. Tolmuimuri EKO R50 konstruktsioon on läbimõeldud ja vastupidav. Selle tsingitud terasest korpus tagab pikaajalise kasutuse. Alumiiniumist isepuhastuvate tiivikutega ventilaatorid vähendavad tõenäosust, et terasdetailid satuvad süsteemi, tagades seadme ohutuse. Lisaks on tolmuimur varustatud kvaliteetsete ülekuumenemiskaitsega mootorikäivititega, mis pikendavad seadme eluiga. Kauakestvad tolmukogumiskotid on varustatud hõlpsasti kinnitatavate rihmadega, mis teeb koti vahetamise lihtsaks. Tolmuimuri filtrisüsteem on märkimisväärne. Spetsiaalse pinnatöötlusega polüesterkangast varrukatüüpi filtrid nõuavad minimaalset puhastustööd tänu oma väga siledale pinnale. Kuigi aspiratsiooniseadmetega ei kaasne filtri automaatset puhastamist, pakub Provent võimalust lisada VIBRO süsteemi filtreerimisseadmete puhastamiseks. Oluline on märkida, et imurid, nagu EKO R50, ei ole mõeldud plahvatusohtliku tolmu jaoks, nagu tärklis, jahu, lihvimistolm jne. Kui vajate võimsamat lahendust, leiate kogu tootevaliku Provendi lehelt. Meie professionaalse meeskonna abil saate personaalse, just teie vajadustele sobiva lahenduse. Võtke ühendust!
Kokku: 2.331,00 +KM

Tolmuimur:

  • Tsingitud terasest korpus
  • Alumiiniumist isepuhastuvate tiivikutega ventilaatorid, mis vähendavad tõenäosust kui terasdetail satub süsteemi
  • Kvaliteetsed ülekuumenemiskaitsega mootorikäivitid
  • Kauakestvad tolmukogumiskotid, millel on hõlpsasti kinnitatavad rihmad
  • Spetsiaalse pinnatöötlusega polüesterkangast varrukatüüpi filtrid. Kanga pind on väga sile, see nõuab kõige vähem puhastustööd
  • Aspiratsiooniseadmetega ei kaasne filtri automaatset puhastamist. Selleks pakume oma VIBRO lisamise võimalustfiltreerimisseadmeid.
  • Laastuimurid ei ole mõeldud plahvatusohtliku tolmu jaoks: tärklis, jahu, lihvimistolm jne.