Tööstuslik laastuimur R36 6000 m³/h

Hind:
4.224,00
Ühik:
tk
Tööstuslik laastuimur R36 6000 m³/h on välja töötatud spetsiaalselt tootmisettevõtetele, pakkudes tõhusat lahendust siseruumides tolmuse õhu ja laastude eemaldamiseks. Selle disain ja konstruktsioon keskenduvad efektiivsusele ja töökindlusele. Imuri korpus on valmistatud tsingitud terasest, mis tagab seadme vastupidavuse ja pikaajalise kasutuse. Lisaks on selle varustusse kuuluvad ventilaatorid tehtud alumiiniumist ja on isepuhastuvate tiivikutega, mis aitavad vähendada võimalust, et terasdetailid satuvad süsteemi. Üks olulisemaid omadusi on selle suur filtreerimisala, mis on saavutatud tänu varrukatüüpi filtritele. Need filtrid on valmistatud spetsiaalse pinnatöötlusega polüesterkangast, mille sile pind vajab vähem puhastustöid, muutes seadme hoolduse lihtsamaks ja efektiivsemaks. Lisaks on laastuimur varustatud kvaliteetsete mootorikäivititega, mis on ülekuumenemiskindlad, tagades seeläbi suurema ohutuse ja töökindluse. Erilist tähelepanu väärib asjaolu, et filtreerimise ajal jääb puhastatud soe õhk hoonesse, mis aitab oluliselt vähendada küttekulusid, muutes seadme keskkonnasõbralikuks ja ökonoomseks. See omadus on eriti kasulik külmemates kliimades, kus soojuse säilitamine on oluline. Kuigi laastuimur R36 6000 m³/h on võimekas ja tõhus seade, on oluline märkida, et see ei ole mõeldud kasutamiseks plahvatusohtlike materjalidega nagu tärklis, jahu või lihvimistolm. Provendi valikust leiab teisigi aspiratsiooniseadmeid, tööstuslikke tolmuimejaid ning ventilaatoreid.
Kokku: 4.224,00 +KM

Laastuimur tööstusesse:

  • Tsingitud terasest korpus
  • Alumiiniumist isepuhastuvate tiivikutega ventilaatorid, mis vähendavad tõenäosust kui terasdetail satub süsteemi
  • Kvaliteetsed ülekuumenemiskaitsega mootorikäivitid
  • Kauakestvad tolmukogumiskotid, millel on hõlpsasti kinnitatavad rihmad
  • Spetsiaalse pinnatöötlusega polüesterkangast varrukatüüpi filtrid. Kanga pind on väga sile, see nõuab kõige vähem puhastustööd
  • Aspiratsiooniseadmetega ei kaasne filtri automaatset puhastamist. Selleks pakume oma VIBRO lisamise võimalustfiltreerimisseadmeid.
  • Laastuimurid ei ole mõeldud plahvatusohtliku tolmu jaoks: tärklis, jahu, lihvimistolm jne.