Pagaritööstus – millist tööstuslikku tolmuimejat valida?

Pagaritööstus on üks neist sektoritest, kus puhtus ja ohutus mängivad kriitilist rolli. Mitte ainult ei mõjuta see toidu kvaliteeti ja tarbijate tervist, vaid ka töötajate ohutust, eriti seoses plahvatusohtlike tolmuosakestega, mis on paljudes tootmisprotsessides paratamatud. Tänu Ruwaci uuenduslikule tehnoloogiale on nüüd võimalik tagada täiuslik ja ohutu puhastamine, mis on spetsiaalselt kohandatud pagaritööstuse vajadustele.

Provent OÜ, Ruwaci tööstuslik tolmuimeja, aspiratsioonilahendused pagaritööstusele

Tolm pagaritööstuses

Pagaritöökojas tuleb olla eriti ettevaatlik, et mitte töökohal tolmu üles keerutada. Eesmärk on vähendada töötajate kokkupuudet jahutolmuga nii palju kui võimalik. Lõppude lõpuks on jahutolmu allergia üks levinumaid kutsealaseid hingamisteede haigusi pagaritööstuses ning tekkiv tolm on ohtlikult peenike.

Jahutolm on samuti plahvatusohtlik ning suur kogus õhus ja keskkonnas võib osutuda eluohtlikuks. Tolm ei ole seejuures ohtlik vaid töötajatele tervisele ning valmivale toodangule, aga ka kasutatavatele seadmetele, mis liigse tolmu puhul võivad minna rikki, muutuda ohtlikuks ning pärssida tööefektiivsust.

Vastupidavus ja turvalisus on fookuses

Ruwaci tööstuslikud tolmuimejad on loodud vastu pidama pagaritööstuse nõudlikele tingimustele. Nende tugev klaaskiudplastist korpus ei ole mitte ainult vastupidav, vaid ka ohutu kasutada isegi plahvatusohtliku tolmu korral. See tagab, et ohtlikud osakesed ei pääse keskkonda, kaitstes seeläbi nii töötajate tervist kui ka tootmisruume.

Pagaritööstuse eriseadmed

Ruwac on välja arendanud spetsiaalselt pagaritööstusele sobilikud seadmed. Eelkõige erinevad need seadmed ühe olulise omaduse tõttu – need sobivad kasutamiseks ka kõrgetel temperatuuridel.

Neid saab kasutada ahjude põhjalikuks puhastamiseks isegi kohe pärast küpsetamist. See tähendab, et pagarid ei pea ootama, kuni nende ahjud jahtuvad. See tagab olulise kvaliteedi ja hügieeni, lisamata küpsetusprotsessile pikki pause. Samuti säilitab see vajaliku efektiivsuse taseme.

Pagariäridele mõeldud spetsiifilised tarvikud on näiteks 400 mm laiune nii öelda iminokk , mis on roostevabast terasest. Seda saab kasutada kuumade ahjude küpsetuskambrite kiireks ja põhjalikuks puhastamiseks igasugusest tolmust ja materjalist. Loomulikult on ka seadmete torupikendused ja metallist imivoolik temperatuurile vastupidavad.

Kombineerime lahenduse teie vajadustest lähtuvalt

Ruwac on mõistnud, et iga pagarikoda on unikaalne, ja seetõttu on nad loonud kohandatava moodulsüsteemi. Olgu vajaduseks suure võimsusega seadmed suurtele tootmisliinidele või kompaktsed lahendused väiksematele töökodadele, Ruwaci lahendused on kohaldatavad kõigile. Ruwaci tööstuslikud tolmuimejad ei tule kasuks vaid pagaritööstuses, aga ka toiduainete tööstuses laiemalt.

Töökoha puhastamine ei tohiks kunagi olla kompromiss. Ruwac pakub nii teisaldatavaid kui ka paikseid lahendusi, võimaldades ettevõtetel optimeerida oma ruumi ja tagada maksimaalne efektiivsus puhastamisel. Teisaldatavad seadmed on ideaalsed kiireks ja lihtsaks puhastamiseks, samas kui statsionaarsed keskustolmuimeja süsteemid pakuvad jõulist ja pidevat tõhusust suuremahulistes tootmisprotsessides. Tervikliku süsteemi tarbeks on saadaval ka ventilaatorid, filtrid ning muud aspiratsioonisüsteemi osad.

Toetame teid enne ja pärast ostu

Mõistame, et seadmete soetamine on suur investeering. Seetõttu ei paku me mitte ainult tipptasemel seadmeid, vaid ka nõustamist ja kohapealset tutvustamist. Ruwaci eksperdid tulevad kohale, et aidata leida parimad lahendused just teie ettevõtte vajadustele, tagades, et teete informeeritud otsuseid. Seadmetega tutvumiseks või eriolukordadeks on Provendil saadaval ka rendiseadmed.

Meie teenus ei lõpe seadmete müümisega. Pakume kõikehõlmavat hooldust, et tagada teie seademete pikaajaline töökindlus ja efektiivsus. Korrapärane hooldus ja tugev klienditugi tagavad, et teie seadmed töötavad alati tipptasemel. Ruwaci tooted on valmistatud Saksamaal järgides kõrgeimaid standardeid, mis tähendab, et teie ettevõte saab kasu töökindlatest ja vastupidavatest seadmetest.

Täiuslik puhastamine pagaritööstuses ei ole enam soovunelm, vaid tegelikkus tänu Ruwaci uuenduslikele tolmuimejatele. Kui soovite oma ettevõtte puhastustõhusust tõsta järgmisele tasemele, siis on Ruwaci lahendused teie jaoks olemas. Provendi abil leiate just enda vajadustele sobiva seadme ja lahenduse ning toetab teid selles protsessis igakülgselt.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.