Tööstuslik tolmuimur R100 7500 m³/h

Hind:
5.828,00
Ühik:
tk
Provendi pakutav tööstuslik tolmuimur EKO R100, mille imemisvõimsus on 7500 m³/h, on ideaalne lahendus tootmiskeskkondades peentolmu tõhusaks eemaldamiseks. Seade on varustatud varrukatüüpi filtritega, mis loovad suured filtreerimispinnad, tagades sellega süsteemi efektiivse töö ja kiire õhuliikumise torustikes. Tolmuimur võimaldab filtreeritud õhu hoonesse tagasi suunata hoides seeläbi sooja õhu ruumis ning küttekulud madalamal. EKO R100 on ehitatud kestma, tänu oma tsingitud terasest korpusele ja alumiiniumist isepuhastuvatele tiivikutega ventilaatoritele, mis minimeerivad võõrkehade sattumise ohtu süsteemi. Seadme mootor on varustatud ülekuumenemiskaitsega ja tolmukogumiskotid on disainitud pikaajaliseks kasutamiseks ning neid on lihtne vahetada. Filtrisüsteem ise koosneb eritöödeldud polüesterkangast, mis vajab vähe hooldust. Provent pakub ka võimalust lisada VIBRO süsteemi, et hõlbustada filtri puhastamist. Tuleb märkida, et EKO R100 ei sobi plahvatusohtliku tolmu, nagu tärklise, jahu või lihvimistolmu eemaldamiseks. EKO R100 ühendab endas tõhususe ja vastupidavuse, muutes selle ideaalseks valikuks nõudlikele tööstuslikele rakendustele. Kogu EKO tolmuimurite tootesarja ning muid aspiratsiooniseadmeid leiab Provendi e-poest.
Kokku: 5.828,00 +KM

Tolmuimur:

  • Tsingitud terasest korpus
  • Alumiiniumist isepuhastuvate tiivikutega ventilaatorid, mis vähendavad tõenäosust kui terasdetail satub süsteemi
  • Kvaliteetsed ülekuumenemiskaitsega mootorikäivitid
  • Kauakestvad tolmukogumiskotid, millel on hõlpsasti kinnitatavad rihmad
  • Spetsiaalse pinnatöötlusega polüesterkangast varrukatüüpi filtrid. Kanga pind on väga sile, see nõuab kõige vähem puhastustööd
  • Aspiratsiooniseadmetega ei kaasne filtri automaatset puhastamist. Selleks pakume oma VIBRO lisamise võimalustfiltreerimisseadmeid.
  • Laastuimurid ei ole mõeldud plahvatusohtliku tolmu jaoks: tärklis, jahu, lihvimistolm jne.