Võimas puruimur VACOMAT 250 XP, 4400 m³/h

VACOMAT 250 XP on kõrgtehnoloogiline võimas puruimur, mis on loodud vastama tööstuslike keskkondade kõrgetele nõudmistele. Selle mudeli disain tagab tolmueemaldi pikema kasutuskestuse, mida toetab suur settimismahuti, mis vähendab filtri koormust. Samuti on sellel madal töömüra tase, mida võimaldavad filterelementide kahekordsed seinad, tagades töömüra taseme vaid 70 dB(A). Üks VACOMAT 250 XP silmapaistvamaid omadusi on selle kasutusmugavus. Täitumistaset on lihtne jälgida läbi vaateklaasi neljal suurel laastukogumismahutil. Tootmisjääkide kõrvaldamine on tehtud eriti lihtsaks tänu kogumismahutis paiknevatele suurtele kogumiskottidele. Lisaks sellele on seadme kasutamine mugav tänu filtri automaatsele regenereerimisele, mis toimub kas suruõhu või mehaanilise sekkumise abil. Seadme efektiivsust suurendab veelgi äratõmbejõudluse sõltumatu seire, mis on varustatud märgutulega rõhuanduriga, aidates säästa aega ja optimeerida tööprotsesse. VACOMAT 250 XP tagab ühtlase äratõmbejõudluse ka õhu suure tolmusisalduse korral, tänu vastupidavatele antistaatilistest polüester-nõelvildist filterelementidele. Ohutus on samuti esmatähtis, mida tõendab automaatne tulekustutussüsteem, mis kasutab pulberkustutit, et vältida veekahjustusi. Kui vajate lihtsamat puruimurit, vaadake ka teisi VACOMATi seadmeid.
 • Mootori võimsus 5,5 kW
 • Maksimaalne vooluhulk 4400 m³/h
 • Vaakum 2750 Pa
 • Filtri pindala 32 m2
 • Mõõdud 3650 x 1540 x 2570
 • Müra 70 dB(A)
 • Raputusega puhastus (pneumaatiline XP või elektriline XPe)
 • 4 laastukogumismahutit

Puruimurit VACOMAT kasutatakse sageli väikeste ja keskmise suurusega puiduettevõtes, nii ühe või mitme pingi järgi. Kõik aspiratsiooniseadmed on sertifitseeritud H3-testiga (tolmu sisaldus jääb alla 0,1 mg / m³). Optimaalse filtreerimise tulemuste tagamiseks kasutame tolmu klassi “M” kõrgekvaliteedilist filtrit. Kõrge filtreerimise tase võimaldab puruimuri õhku töötsooni tagasi saata. Ventilaatorid on energiasäästlikud ja suure jõudlusega, mis on valmistatud Saksamaal. Sellega saavutakse madalad energiakulud, mis on omakorda keskkonnasäästlik.

Puruimuril VACOMAT on ühtlane äratõmbejõudlus ka õhu suure tolmusisalduse korral tänu antistaatilisest polüester-nõelvildist filterelementidele (BGIA* kontrollitud). Selle materjali suur eelis on, et tolm ei kinnitu filtri külge püsivalt.

Puruimuri eelised aspiratsioonisüsteemides:

 • Madal müratase
 • Tolm ja puru ei ole suunatud läbi ventilaatori
 • Efektiivsemad ventilaatorid
 • Väiksemad hoolduskulud
 • Kuni 10 korda suurema filtri pindalaga kui traditsioonilised ühe kotiga laastuimurid

Schuko on aspiratsiooni- ja filtritehnoloogia spetsialist: nõustamine, planeerimine, tootmine, tarnimine, paigaldamine, kasutuselevõtmine, hooldus ja kasutajate väljaõpe – kõik ühelt partnerilt.
Selline on teenus, mida oma klientidele pakume.

Kvaliteet – kompetentsus ja ohutus

Juba rohkem kui 45 aastat on 160 töötajaga Schuko, mille omanikud on ka tegevjuhid, tootnud oma seitsmes tehases aspiratsiooni- ja filtrisüsteeme puidu, paberi ja plasti töötlejate jaoks. Klientide ring on lai – alates väiketöökodadest kuni keskmise suurusega ettevõtete ja suurte korporatsioonideni.

Saksamaa masina- ja seadmetootjate ühenduse VDMA (Verband Deutscher Maschinen- und Anlagenbau) liikmena peab Schuko väga oluliseks süsteemi ohutust, järgides tehnika tänapäevast taset ja asjakohaseid eeskirju.

Kontrollitud ohutus – sisetingimustes kasutamiseks

Kinnitame, et järgime kindlustusseadust ning täidame tööandja vastutus- kindlustuse liidu töötervishoiu- ja tööohutusnõudeid.

Puhas õhk ja alla 0,1 mg/m3 tolmujääke õhus –toodetel on vastavus- märk H3 ja GS-tähis (kontrollitud ohutus).

 

Päring toote või teenuse kohta