Professionaalne puruimur VACOMAT 200 XP, 2495 m³/h

Hind:
9.780,00
Ühik:
tk
Professionaalne puruimur VACOMAT 200 XP on kõrgtehnoloogiline aspiratsiooniseade, mis on loodud pakkuma tipptasemel äratõmbejõudlust ja tõhusust. See mudel on varustatud suure filtripinnaga, mis on tänu antistaatilistest polüester-nõelvildist filterelementidele vastupidav ja tõhus ka suure ülejääkide mahu korral. Lisaks on see mudel varustatud kolme laastukogumismahutiga, mis teeb tootmisjääkide kõrvaldamise lihtsaks ja mugavaks ning vaateklaas mahutitel võimaldab täituvust reaalajas jälgida. VACOMAT 200 XP mudel on varustatud pistikühenduse, 6 m kaabli, sisseehitatud faasimuunduri ja laastukogumiskottide komplektiga, tagades kiire kasutuselevõtu ja lihtsa hoolduse. Lisaks on VACOMAT 200 XP täiustatud äratõmbejõudlusega tänu puhta õhu poolel paiknevale väga tõhusale ventilaatorile. Samuti pakub see paindlikkust tänu äratõmbeühendusele, mida saab valikuliselt paigaldada kas vasak- või parempoolsele küljele, tagades seeläbi kohandatavuse erinevatele töökeskkondadele. VACOMAT 200 XP sobib suurepäraselt tööstuskeskkondadesse, pakkudes tipptasemel efektiivsust. Selle mudeli lihtne kasutamine ja paindlik disain teevad sellest ideaalse valiku erineva suuruse ja vajadustega ettevõtetele. Provendi valikust leiate erinevate võimsustega puru- ja laastuimureid, aga ka tsentraalseid mudeleid.
Kokku: 9.780,00 +KM
 • Mootori võimsus 3,7 kW
 • Maksimaalne vooluhulk 2495 m³/h
 • Vaakum 2800 Pa
 • Filtri pindala 14,5 m2
 • Mõõdud 2645 x 900 x 2130
 • Müra 75 dB(A)
 • Raputusega puhastus (pneumaatiline XP või elektriline XPe)
 • 3 laastukogumismahutit

Puruimur VACOMAT kasutatakse sageli väikeste ja keskmise suurusega puiduettevõtes, nii ühe või mitme pingi järgi. Kõik aspiratsiooniseadmed on sertifitseeritud H3-testiga (tolmu sisaldus jääb alla 0,1 mg / m³). Optimaalse filtreerimise tulemuste tagamiseks kasutame tolmu klassi “M” kõrgekvaliteedilist filtrit. Kõrge filtreerimise tase võimaldab puruimuri õhku töötsooni tagasi saata. Ventilaatorid on energiasäästlikud ja suure jõudlusega, mis on valmistatud Saksamaal. Sellega saavutakse madalad energiakulud, mis on omakorda keskkonnasäästlik.

Puruimuril VACOMAT on ühtlane äratõmbejõudlus ka õhu suure tolmusisalduse korral tänu antistaatilisest polüester-nõelvildist filterelementidele (BGIA* kontrollitud). Selle materjali suur eelis on, et tolm ei kinnitu filtri külge püsivalt.

Puruimuri eelised aspiratsioonisüsteemides:

 • Madal müratase
 • Tolm ja puru ei ole suunatud läbi ventilaatori
 • Efektiivsemad ventilaatorid
 • Väiksemad hoolduskulud
 • Kuni 10 korda suurema filtri pindalaga kui traditsioonilised ühe kotiga laastuimurid

Schuko on aspiratsiooni- ja filtritehnoloogia spetsialist: nõustamine, planeerimine, tootmine, tarnimine, paigaldamine, kasutuselevõtmine, hooldus ja kasutajate väljaõpe – kõik ühelt partnerilt.
Selline on teenus, mida oma klientidele pakume.

Kvaliteet – kompetentsus ja ohutus

Juba rohkem kui 45 aastat on 160 töötajaga Schuko, mille omanikud on ka tegevjuhid, tootnud oma seitsmes tehases aspiratsiooni- ja filtrisüsteeme puidu, paberi ja plasti töötlejate jaoks. Klientide ring on lai – alates väiketöökodadest kuni keskmise suurusega ettevõtete ja suurte korporatsioonideni.

Saksamaa masina- ja seadmetootjate ühenduse VDMA (Verband Deutscher Maschinen- und Anlagenbau) liikmena peab Schuko väga oluliseks süsteemi ohutust, järgides tehnika tänapäevast taset ja asjakohaseid eeskirju.

Kontrollitud ohutus – sisetingimustes kasutamiseks

Kinnitame, et järgime kindlustusseadust ning täidame tööandja vastutus- kindlustuse liidu töötervishoiu- ja tööohutusnõudeid.

Puhas õhk ja alla 0,1 mg/m3 tolmujääke õhus –toodetel on vastavus- märk H3 ja GS-tähis (kontrollitud ohutus).