Efektiivne puruimur VACOMAT 180 XP, 2610 m³/h

Hind:
7.704,00
Ühik:
tk
Kompaktne puruimur VACOMAT 180 XP on tipptasemel aspiratsiooniseade, mis on varustatud patenteeritud Schuko Cone filterelementidega, tagades tootmisjääkide efektiivse kõrvaldamise ja kogumise. Puruimur VACOMAT 180 XP mudel varustatud kahe filterelemendiga, mille filtripind on 60 m², tagades suurepärase õhupuhastuse isegi kõige nõudlikumates tingimustes. Filterelementide kahekordne filtrisein suurendab filtripinda 60% võrra võrreldes tavaliste filterelementidega, tagades seeläbi suurema efektiivsuse ja pikema kasutusea. Energiasäästlik ja tõhus mootor, mis on toodetud Saksamaal, tagab seadme pikaajalise ja ökonoomse töö. Mudeli helitase on 72 dB(A), vältides töökeskkonnas liigset müra. Seade on varustatud pistikühenduse, 6 m kaabli, faasimuunduri ja laastukogumiskottide komplektiga, mis tagab kiire kasutuselevõtu ja lihtsa hoolduse. Vacomat 180 XP on ideaalne lahendus erinevate materjalide, sealhulgas sünteetiliste materjalide nagu CFK ja GFK ning krohvitolmu efektiivseks äratõmbamiseks, pakkudes tõhusat ja usaldusväärset lahendust igas tööstuslikus keskkonnas. Kõik VACOMATi seadmetele vajalikud tarvikud nagu filtrid ning tervikliku süsteemi loomiseks vajaliku aspiratsioonitorustiku leiate Provendist.
Kokku: 7.704,00 +KM
 • Mootori võimsus 2,2 kW
 • Õhuhulk 1593 m³/h
 • Vaakum 2200 Pa
 • Filtri pindala 9,5 m2
 • Mõõdud 1715 x 900 x 2130
 • Müra 69 dB(A)
 • Raputusega puhastus (pneumaatiline XP või elektriline XPe)
 • 1 laastukogumismahuti

Puruimurit VACOMAT kasutatakse sageli väikeste ja keskmise suurusega puiduettevõtes, nii ühe või mitme pingi järgi. Kõik aspiratsiooniseadmed on sertifitseeritud H3-testiga (tolmu sisaldus jääb alla 0,1 mg / m³). Optimaalse filtreerimise tulemuste tagamiseks kasutame tolmu klassi “M” kõrgekvaliteedilist filtrit. Kõrge filtreerimise tase võimaldab puruimuri õhku töötsooni tagasi saata. Ventilaatorid on energiasäästlikud ja suure jõudlusega, mis on valmistatud Saksamaal. Sellega saavutakse madalad energiakulud, mis on omakorda keskkonnasäästlik.

Puruimuril VACOMAT on ühtlane äratõmbejõudlus ka õhu suure tolmusisalduse korral tänu antistaatilisest polüester-nõelvildist filterelementidele (BGIA* kontrollitud). Selle materjali suur eelis on, et tolm ei kinnitu filtri külge püsivalt.

Puruimuri eelised aspiratsioonisüsteemides:

 • Madal müratase
 • Tolm ja puru ei ole suunatud läbi ventilaatori
 • Efektiivsemad ventilaatorid
 • Väiksemad hoolduskulud
 • Kuni 10 korda suurema filtri pindalaga kui traditsioonilised ühe kotiga laastuimurid

Schuko on aspiratsiooni- ja filtritehnoloogia spetsialist: nõustamine, planeerimine, tootmine, tarnimine, paigaldamine, kasutuselevõtmine, hooldus ja kasutajate väljaõpe – kõik ühelt partnerilt.
Selline on teenus, mida oma klientidele pakume.

Kvaliteet – kompetentsus ja ohutus

Juba rohkem kui 45 aastat on 160 töötajaga Schuko, mille omanikud on ka tegevjuhid, tootnud oma seitsmes tehases aspiratsiooni- ja filtrisüsteeme puidu, paberi ja plasti töötlejate jaoks. Klientide ring on lai – alates väiketöökodadest kuni keskmise suurusega ettevõtete ja suurte korporatsioonideni.

Saksamaa masina- ja seadmetootjate ühenduse VDMA (Verband Deutscher Maschinen- und Anlagenbau) liikmena peab Schuko väga oluliseks süsteemi ohutust, järgides tehnika tänapäevast taset ja asjakohaseid eeskirju.

Kontrollitud ohutus – sisetingimustes kasutamiseks

Kinnitame, et järgime kindlustusseadust ning täidame tööandja vastutus- kindlustuse liidu töötervishoiu- ja tööohutusnõudeid.

Puhas õhk ja alla 0,1 mg/m3 tolmujääke õhus –toodetel on vastavus- märk H3 ja GS-tähis (kontrollitud ohutus).