Puruimur VACOMAT 140/160 XP, 1593 m³/h

Hind:
4.898,36
Ühik:
tk
Väike puruimur VACOMAT 140/160 XP on kõrgtehnoloogiline aspiratsiooniseade, mis on loodud pakkuma erakordset äratõmbetõhusust ja ruumisäästlikkust. Seade on varustatud 400 V, 50 Hz, 3-faasilise ajamiga, mis tagab tugeva ja usaldusväärse jõudluse. VACOMAT 140/160 XP mudel on varustatud tavapärasest 60% suurema filtripinnaga. See tagab suurepärase äratõmbejõudluse isegi õhu suure tolmusisalduse korral. Lisaks on VACOMAT 140/160 XP mudel varustatud laastukogumismahutiga, mis teeb tootmisjääkide kõrvaldamise lihtsaks ja mugavaks. Seadme konstruktsioon võimaldab lihtsat ja kiiret kasutuselevõttu, kuna see on varustatud pistikühenduse, 6 m kaabli, faasimuunduri ja laastukogumiskottide komplektiga. VACOMAT 140/160 XP on ideaalne lahendus nii tööstuslikes kui ka kaubanduslikes keskkondades, kus on vajalik tipptasemel varustus.See mudel pakub optimaalseid teisaldamisvõimalusi ja lihtsat tühjendamist, muutes selle suurepäraseks valikuks igasuguse suurusega töökohtadele. Kui vajadus on aga võimsamate seadmete järele, siis vaadake ka teisi puru- ja laastuimureid siit. Provendi valikust leiab ka tööstuslikke tolmuimejaid ning komponente tervikliku aspiratsioonisüsteemi ehituseks.
Kokku: 4.898,36 +KM
Toode on laost otsas.
 • Mootori võimsus 2,2 kW
 • Puruimuri Õhuhulk 1593 m³/h
 • Vaakum 2200 Pa
 • Filtri pindala 9,5 m2
 • Mõõdud 1715 x 900 x 2130
 • Müra 69 dB(A)
 • Raputusega puhastus (pneumaatiline XP või elektriline XPe)
 • 1 laastukogumismahuti

Puruimurit VACOMAT kasutatakse sageli väikeste ja keskmise suurusega puiduettevõtes, nii ühe või mitme pingi järgi. Kõik aspiratsiooniseadmed on sertifitseeritud H3-testiga (tolmu sisaldus jääb alla 0,1 mg / m³). Optimaalse filtreerimise tulemuste tagamiseks kasutame tolmu klassi “M” kõrgekvaliteedilist filtrit. Kõrge filtreerimise tase võimaldab puruimuri õhku töötsooni tagasi saata. Ventilaatorid on energiasäästlikud ja suure jõudlusega, mis on valmistatud Saksamaal. Sellega saavutakse madalad energiakulud, mis on omakorda keskkonnasäästlik.

Puruimuril VACOMAT on ühtlane äratõmbejõudlus ka õhu suure tolmusisalduse korral tänu antistaatilisest polüester-nõelvildist filterelementidele (BGIA* kontrollitud). Selle materjali suur eelis on, et tolm ei kinnitu filtri külge püsivalt.

Puruimuri eelised aspiratsioonisüsteemides:

 • Madal müratase
 • Tolm ja puru ei ole suunatud läbi ventilaatori
 • Efektiivsemad ventilaatorid
 • Väiksemad hoolduskulud
 • Kuni 10 korda suurema filtri pindalaga kui traditsioonilised ühe kotiga laastuimurid

Schuko on aspiratsiooni- ja filtritehnoloogia spetsialist: nõustamine, planeerimine, tootmine, tarnimine, paigaldamine, kasutuselevõtmine, hooldus ja kasutajate väljaõpe – kõik ühelt partnerilt.
Selline on teenus, mida oma klientidele pakume.

Kvaliteet – kompetentsus ja ohutus

Juba rohkem kui 45 aastat on 160 töötajaga Schuko, mille omanikud on ka tegevjuhid, tootnud oma seitsmes tehases aspiratsiooni- ja filtrisüsteeme puidu, paberi ja plasti töötlejate jaoks. Klientide ring on lai – alates väiketöökodadest kuni keskmise suurusega ettevõtete ja suurte korporatsioonideni.

Saksamaa masina- ja seadmetootjate ühenduse VDMA (Verband Deutscher Maschinen- und Anlagenbau) liikmena peab Schuko väga oluliseks süsteemi ohutust, järgides tehnika tänapäevast taset ja asjakohaseid eeskirju.

Kontrollitud ohutus – sisetingimustes kasutamiseks

Kinnitame, et järgime kindlustusseadust ning täidame tööandja vastutus- kindlustuse liidu töötervishoiu- ja tööohutusnõudeid.

Puhas õhk ja alla 0,1 mg/m3 tolmujääke õhus –toodetel on vastavus- märk H3 ja GS-tähis (kontrollitud ohutus).