Tööstuslik puruimur Schuko VACOMAT 300 XP, 5950 m³/h

VACOMAT 300 XP on kõrgtehnoloogiline tööstuslik puruimur, mis on loodud pakkuma tipptasemel jõudlust ja vastupidavust tööstuslikes keskkondades. Selle mudeli eripäraks on tolmueemaldi pikem kasutuskestus, mida toetab suur settimismahuti, vähendades sellega filtri koormust ja pikendades selle eluiga. Lisaks on seadme töömüra tase viidud miinimumini, tänu filterelementide kahekordsele seinale, mis hoiab mürataseme 74 dB(A) juures. VACOMAT 300 XP kasutusmugavus on märkimisväärne. Täitumistaset on lihtne jälgida läbi vaateklaasi neljal suurel laastukogumismahutil. Kogumismahutis paiknevad suured kogumiskotid teevad jääkide eemaldamise mugavaks ja kiireks. Seadme kasutamine on tehtud veelgi lihtsamaks tänu filtri automaatsele regenereerimisele, mis toimub kas suruõhu või mehaanilise sekkumise abil, vähendades hooldusvajadust ja suurendades tööefektiivsust. VACOMAT 300 XP eristub oma äratõmbejõudluse sõltumatu jälgimise süsteemiga, mis on varustatud intuitiivse märgutulega rõhuanduriga. See funktsioon aitab optimeerida tööprotsesse ja säästa aega, tagades samal ajal ühtlase äratõmbejõudluse isegi kõrge tolmusisaldusega õhu puhul, tänu kvaliteetsetele antistaatilistest polüester-nõelvildist filterelementidele. Ohutuse osas on VACOMAT 300 XP varustatud innovaatilise automaatse tulekustutussüsteemiga, mis kasutab pulberkustutit, et ennetada veekahjustusi. Lisaks tagab seadme energiasäästliku ja tõhusa toimimise Saksamaal toodetud kvaliteetmootor, mis vastab kõrgeimatele tööstusstandarditele. Vaadake teisi VACOMATi mudeleid või uurige tsentraalsete puruimurite võimalusi.
 • Mootori võimsus 7,5 kW
 • Maksimaalne vooluhulk 5950 m³/h
 • Vaakum 2760 Pa
 • Filtri pindala 32 m2
 • Mõõdud 3650 x 1540 x 2570
 • Müra 74 dB(A)
 • Raputusega puhastus (pneumaatiline XP või elektriline XPe)
 • 4 laastukogumismahutit

Puruimurit VACOMAT kasutatakse sageli väikeste ja keskmise suurusega puiduettevõtes, nii ühe või mitme pingi järgi. Kõik aspiratsiooniseadmed on sertifitseeritud H3-testiga (tolmu sisaldus jääb alla 0,1 mg / m³). Optimaalse filtreerimise tulemuste tagamiseks kasutame tolmu klassi “M” kõrgekvaliteedilist filtrit. Kõrge filtreerimise tase võimaldab puruimuri õhku töötsooni tagasi saata. Ventilaatorid on energiasäästlikud ja suure jõudlusega, mis on valmistatud Saksamaal. Sellega saavutakse madalad energiakulud, mis on omakorda keskkonnasäästlik.

Puruimuril VACOMAT on ühtlane äratõmbejõudlus ka õhu suure tolmusisalduse korral tänu antistaatilisest polüester-nõelvildist filterelementidele (BGIA* kontrollitud). Selle materjali suur eelis on, et tolm ei kinnitu filtri külge püsivalt.

Puruimuri eelised aspiratsioonisüsteemides:

 • Madal müratase
 • Tolm ja puru ei ole suunatud läbi ventilaatori
 • Efektiivsemad ventilaatorid
 • Väiksemad hoolduskulud
 • Kuni 10 korda suurema filtri pindalaga kui traditsioonilised ühe kotiga laastuimurid

Schuko on aspiratsiooni- ja filtritehnoloogia spetsialist: nõustamine, planeerimine, tootmine, tarnimine, paigaldamine, kasutuselevõtmine, hooldus ja kasutajate väljaõpe – kõik ühelt partnerilt.
Selline on teenus, mida oma klientidele pakume.

Kvaliteet – kompetentsus ja ohutus

Juba rohkem kui 45 aastat on 160 töötajaga Schuko, mille omanikud on ka tegevjuhid, tootnud oma seitsmes tehases aspiratsiooni- ja filtrisüsteeme puidu, paberi ja plasti töötlejate jaoks. Klientide ring on lai – alates väiketöökodadest kuni keskmise suurusega ettevõtete ja suurte korporatsioonideni.

Saksamaa masina- ja seadmetootjate ühenduse VDMA (Verband Deutscher Maschinen- und Anlagenbau) liikmena peab Schuko väga oluliseks süsteemi ohutust, järgides tehnika tänapäevast taset ja asjakohaseid eeskirju.

Kontrollitud ohutus – sisetingimustes kasutamiseks

Kinnitame, et järgime kindlustusseadust ning täidame tööandja vastutus- kindlustuse liidu töötervishoiu- ja tööohutusnõudeid.

Puhas õhk ja alla 0,1 mg/m3 tolmujääke õhus –toodetel on vastavus- märk H3 ja GS-tähis (kontrollitud ohutus).

Päring toote või teenuse kohta