Võimas tolmuimur R75 5500 m³/h

Hind:
3.804,00
Ühik:
tk
Võimas tolmuimur EKO R75 on Proventi poolt pakutav tõhus aspiratsiooniseade peentolmu eemaldamiseks. Tolmuimuri disainis on keskendutud suurele filtreerimisvõimsusele, mis on saavutatud varrukatüüpi filtrite kasutamisega, tagades seeläbi süsteemi suurepärase imemisvõimsuse ja kõrge liikumiskiiruse torustikus. Filtreerimise ajal jääb puhastatud soe õhk hoonesse, aidates vähendada küttekulusid. Tolmuimuri EKO R75 konstruktsioon on vastupidav ja ohutu. Selle tsingitud terasest korpus tagab pikaajalise kasutuse. Alumiiniumist isepuhastuvate tiivikutega ventilaatorid vähendavad tõenäosust, et terasdetailid satuvad süsteemi. Lisaks on tolmuimur varustatud kvaliteetsete ülekuumenemiskaitsega mootorikäivititega ja kauakestvate tolmukogumiskottidega. Tolmuimuri filtrisüsteem koosneb spetsiaalse pinnatöötlusega polüesterkangast varrukatüüpi filtritest, mis nõuavad minimaalset puhastustööd tänu oma väga siledale pinnale. Kuigi aspiratsiooniseadmetega ei kaasne filtri automaatset puhastamist, pakub Provent võimalust lisada VIBRO süsteemi filtreerimisseadmete puhastamiseks. Oluline on märkida, et imurid, nagu EKO R75, ei ole mõeldud plahvatusohtliku tolmu jaoks, nagu tärklis, jahu, lihvimistolm jne. Tolmuimur EKO R75 on suurepärane valik neile, kes otsivad tööstuslikuks kasutamiseks mõeldud võimsat ja usaldusväärset tolmuimurit. Selle kõrge võimsus ja tõhusus teevad selle ideaalseks valikuks suuremahuliste tööstuste jaoks, kus on vajalik peentolmu tõhus eemaldamine. Kui vajate aga terviklikku aspiratsioonisüsteemi, siis Provendi valikus on ka aspiratsioonitorustiku komponendid, aspiratsiooniseadmete lisatarvikud ja erineva võimsusega seadmed.
Kokku: 3.804,00 +KM

Tolmuimur:

  • Tsingitud terasest korpus
  • Alumiiniumist isepuhastuvate tiivikutega ventilaatorid, mis vähendavad tõenäosust kui terasdetail satub süsteemi
  • Kvaliteetsed ülekuumenemiskaitsega mootorikäivitid
  • Kauakestvad tolmukogumiskotid, millel on hõlpsasti kinnitatavad rihmad
  • Spetsiaalse pinnatöötlusega polüesterkangast varrukatüüpi filtrid. Kanga pind on väga sile, see nõuab kõige vähem puhastustööd
  • Aspiratsiooniseadmetega ei kaasne filtri automaatset puhastamist. Selleks pakume oma VIBRO lisamise võimalustfiltreerimisseadmeid.
  • Laastuimurid ei ole mõeldud plahvatusohtliku tolmu jaoks: tärklis, jahu, lihvimistolm jne.