Aspiratsiooniseadmed Schuko 7 500 – < 300 000 m³/h

Schuko on aspiratsiooni- ja filtritehnoloogia spetsialist: nõustamine, planeerimine, tootmine, tarnimine, paigaldamine, kasutuselevõtmine, hooldus ja kasutajate väljaõpe – kõik ühelt partnerilt.
Selline on teenus, mida oma klientidele pakume.

Peale selle on meie tugevuseks 160 kvalifitseeritud töötajat seitsmes tootmisüksuses. Juba rohkem kui 45 aastat on ettevõte, mille omanikud on ka tegevjuhid, tootnud aspiratsiooni- ja filtrisüsteeme puidu, paberi ja plasti töötlejate jaoks. Klientide ring on lai – alates väiketöökodadest kuni keskmise suurusega ettevõtete ja suurte korporatsioonideni.

Saksamaa masina- ja seadmetootjate ühenduse VDMA (Verband Deutscher Maschinen- und Anlagenbau) liikmena peab Schuko väga oluliseks süsteemi ohutust, rakendades uusimal tasemel tehnoloogiat ja järgides kohaldatavaid eeskirju. Paljud tooted on saanud kasutusloa asjakohaselt tööandja vastutuskindlustuse liidult (näiteks Saksamaa puidutööstuse kutseliidult Holz-BG) ja kannavad nüüd GS-tähist ning heakskiidukinnitust “Tolmuga katsetatud”.

Schuko kaubamärk on suurepäraste tööomaduste ja kvaliteedi tagatis.
Tutvuge meie toodetega ja veenduge selles ise.

Aspiratsiooniseadmete kvaliteet – kompetentsus ja ohutus

Juba rohkem kui 45 aastat on 160 töötajaga Schuko, mille omanikud on ka tegevjuhid, tootnud oma seitsmes tehases aspiratsiooni- ja filtrisüsteeme puidu, paberi ja plasti töötlejate jaoks. Klientide ring on lai – alates väiketöökodadest kuni keskmise suurusega ettevõtete ja suurte korporatsioonideni.

Saksamaa masina- ja seadmetootjate ühenduse VDMA (Verband Deutscher Maschinen- und Anlagenbau) liikmena peab Schuko väga oluliseks süsteemi ohutust, järgides tehnika tänapäevast taset ja asjakohaseid eeskirju.

Kinnitame, et järgime kindlustusseadust ning täidame tööandja vastutus- kindlustuse liidu töötervishoiu- ja tööohutusnõudeid.

Puhas õhk ja alla 0,1 mg/m3 tolmujääke õhus –toodetel on vastavus- märk H3 ja GS-tähis (kontrollitud ohutus).

Schukol on Euroopas 7 tootmisüksust 

Nõustamine, planeerimine, tootmine, tarnimine, paigaldamine, kasutusele- võtmine, hooldus, kasutajate väljaõpe ja kogu riiki kattev klienditugi tagavad teile kiire ja kvaliteetse teenuse.

Kõik ühelt partnerilt. Selline on teenus, mida oma klientidele pakume.