Aspiratsiooniseadmed, tööstusventilatsiooni lahendused, aspiratsioonitorud ja kinnitustarvikud

Meil on rohkem kui 14-aastane kogemus tööstusventilatsiooni süsteemide projekteerimisel, paigaldamisel ja hooldamisel. Kogemuste pagasit on täiendamas käidud Austraalias ja Uus- Meremaal ettevõttes Air Tight Solutions, mis on Nederman’i esindaja selles regioonis. Oleme ennast koolitanud Rootsis, Taanis ja Inglismaal. Eestis on esimesena omandatud plahvatusohutute lahenduste ATEX sertifikaat. Oleme võimelised tuvastama näiteks puidu- ja maitseainetehastes plahvatusohtlikke tekkekohti ja pakkuma välja lahendusi nende elimineerimiseks.

Aspiratsiooniseadmed ja tööstuslike tolmuimejate  lahendused on peamiselt kasutusel tööstusharudes, kus on oluline puhas õhk ja ohutu töökeskkond. Pakume kliendile kvaliteetseid ja keskkonnasäästlikke tolmu, puru, heitgaaside, õliaurude ning tootmisjäätmete aspiratsiooniseadmeid, mobiilseid professionaalseid tolmuimejaid ja tsentraalseid kõrgvaakum koristussüsteeme. Sealjuures tagame ventilaatoritega energiasäästliku elektritarbimise. Sagedusmuunduri ja automaatsiibritega juhitud lahendusega võime säästa kuni 60% elektritarbimisest.

Meil on rohkem kui 13-aastane kogemus tööstusventilatsiooni ja aspiratsioonisüsteemide projekteerimisel, paigaldamisel ja hooldamisel.

Meie partnerid

Oleme ametlikud esindajad Eestis:

Saksamaa juhtiv aspiratsiooniseadmete tootja

aspiratsiooni seadmed

Saksamaa juhtiv tööstuslike tolmuimejate tootja

Meist

Aspiratsiooniseadmed

Tolmu ja heitgaaside filtreerimise projekteerimisel on kõige tähtsam osa lähteandmete välja selgitamine ja nende järgi sobiva individuaalse lahenduse leidmine.

Tänu pikaajalisele tegutsemisele selles valdkonnas oleme kokku puutunud väga erinevate tööstusharudega, kus on puidu-, metalli-, ehitusmaterjalide- ja toiduainetetööstuste aspiratsiooniseadmed. Meie tooted on kvaliteetsed filtrisüsteemid, tsentraalsed koristussüsteemid, aspiratsioonitorustik ning kinnitustarvikud, mis tagavad õigesti projekteeritud lahenduste töökindluse.

Ostukorv

Meist